MFirma Nilfisk powstała w oparciu o wizję produkowania i sprzedawania Klientom na całym świecie produktów najwyższej jakości. Od ponad 100 lat firma Nilfisk, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku i Klientów, dostarcza im innowacyjne produkty i rozwiązania. Przejęcia spółek, które miały miejsce na przestrzeni lat, wzmocniły naszą obecność. Dzisiaj stanowimy jedną silną grupę. Wspólnie realizujemy obietnicę innowacyjności i zobowiązanie do zapewniania możliwie najlepszych produktów. Dziś wizja naszego założyciela stała się rzeczywistością.

 
Główna siedziba Grupy Nilfisk znajduje się w Danii, a spółki handlowe są zlokalizowane w 45 krajach. Dzięki silnej sieci sprzedaży firma Nilfisk wprowadza na rynek i sprzedaje produkty poprzez swoich dystrybutorów w ponad 100 krajach. Nasze zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Azji, Europie i Ameryce.
 
Działalność firmy koncentruje się głównie na rynku komercyjnych produktów do czyszczenia, który skupia Klientów instytucjonalnych i przemysłowych, a także profesjonalne firmy sprzątające. Trzon oferty stanowią urządzenia do czyszczenia podłóg i posadzek, takie jak profesjonalne automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, odkurzacze, myjki wysokociśnieniowe oraz maszyny komunalne do sprzątania i pielęgnacji terenów zewnętrznych.
 
Nasze produkty są sprzedawane pod wieloma markami, w tym markami własnymi Nilfisk i Viper, jak i szeregiem marek regionalnych i lokalnych, takich jak Advance i Clarke. ​​
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.