• +48 95 720 30 51
  • info@agroma.org.pl




Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Agroma Sp. z o.o.
Aleje 11 Listopada 156
66-400 Gorzów Wlkp.

NIP: 599 020 64 81
REGON: 000041051

Bank GBS Barlinek O/Gorzów Wlkp. 62 8355 0009 0025 7316 2000 0001

Numer KRS: 0000192434 / Sąd Rejonowy Zielona Góra VIII Wydział Gospodarczy KRS

Wysokość kapitału zakładowego: 6.900.000,00 zł


Działu Obsługi Posprzedażowej:

Piotr Listowski - Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażowej
606 109 176 / listowski@agroma.org.pl


Sprzedaż części: +48 95 720 24 49 / pn-pt: od 8.00 do 16.00 

Krzysztof Witkowski - Specjalista ds części
696 443 288 / witkowski@agroma.org.pl

Piotr Kowalewski - Specjalista ds części
882 099 202  / kowalewski@agroma.org.pl

Radosław Kondratowski - Specjalista ds części 
788 249 339 / kondratowski@agroma.org.pl


Serwis:  95 720 30 55 / pn-pt 8.00-16.00 mail: serwis@agroma.org.pl 

Grzegorz Ławicki - Kierownik Serwisu
882 099 205 / lawicki@agroma.org.pl

Tomasz Brojecki - Doradca Serwisowy
666 858 241 / tbrojecki@agroma.org.pl


Stacja Kontroli Pojazdów:

Radosław Szprychel- Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów 
662 003 780 /  szprychel@agroma.org.pl
 

Sprzedaż: – ciągniki, kombajny i maszyny rolnicze: 

Dyrektor:

Paweł Musik - 662 256 677  mail: musik@agroma.org.pl
Leszek Chołuj - 882 098 031 / choluj@agroma.org.pl





Formularz kontaktowy

Pola zaznaczone znakiem * są wymagane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.